Windows 10 simge paketi için en iyi 10 seçenek!

Windows 10 simge paketi için en iyi 10 seçenek!

Teknoloji

Robin Hood ve Game of Thrones’u anımsatan bir konsepte sahip 51 simgeli bir simge paketidir. Taçlar, kılıçlar, oklar, yaylar, kalkanlar gibi savaş gereçlerini içeriyor.

Bu tarz Windows 10 simge paketlerinin dezavantajı, görüntülerin klasörlerin işlevini kullanıcıya aktaramamasıdır. Kalkan sembolüne sahip klasörün oyun klasörünüz olduğunu, kılıç sembolü olan klasörünüzün fotoğraflarınız olduğunu anlamak zor olabilir. Hele ki kalabalık bir masaüstüne sahipseniz bu durum karmaşık bir hal alabilir. Ancak masaüstünüz sade ise ve savaş konseptinden hoşlanıyorsanız ya da ben hafızama güveniyorum diyorsanız bu paket tam da size göre olabilir.
Paketi buradan indirebilirsiniz.

2. Sade simge paketi Numix Circle for Windows

Numix Circle for Windows, adından da anlaşıldığı üzere dairelerin hakim olduğu bir konsepte sahip Windows simge paketidir. Bu pakatte işletim sistemi ile uyumlu benzer renk paleti kullanılıyor. Logoların kullanımı ise oldukça kolay.

Klasör simgesi nasıl eklenir? Klasör simgesi yükleme nasıl yapılır? (Resimli)

Windows’u özelleştirerek bilgisayarınızda daha keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. Bunlardan biri de klasör simgeleri. Peki “Klasör simgesi nasıl eklenir? Klasör simgesi yükleme nasıl yapılır?” Resimlerle işlemleri anlattık.

Numix Circle Windows 10 simge paketinde benzersiz olan şey simgelerin şeklidir. Sadece dairesel şekiller, Metro UI’nin açısal biçimiyle hoş bir tezat oluşturuyor. Simge paketini buradan indirebilirsiniz.

3. Gamy Vintage Social Icons: İkonik simge paketi

Bilgisayarınıza farklı ve ikonik bir hava katmak isteyenler, Gamy Vintage Sosyal Simgeler için tercih yapabilir. Her aynı retro şekle sahip olan yalnızca ifade ettikleri harf ya da şekillerin klasör içeriğine göre farklı olduğu pakette 37 simge yer alıyor. Simge paketini buradan indirebilirsiniz.

4. Insignia Icon Theme Windows simge paketi

Insignia Icon Theme, kişiselleştirmeye oldukça musait kullanışlı ve bir genel simge paketi. Pakette klasik uygulamalar, klasörler ve web uygulamaları için simgeler yer alıyor.

Simge paketinde klasör ya da uygulamaların orijinal tasarımlarından çok uzaklaşmadan yumuşak kenarlıkların kullanılması dikkati çekiyor. Sade ve şık simge paketini buradan indirebilirsiniz.

5. Socialmedia Icons Windows simge paketi

Google Drive, Facebook, Amazon, Apple gibi popüler platformlara özgü ikonların yer aldığı kenarlık ya da çerçeveye sahip olmayan bir tasarımın hakim olduğu Windows 10 simge paketidir. Sosyal ağ logoları yalnızca logoların yer aldığı tasarımdan uzak bir görünüme sahip. Paketin kullanımı bu sayede oldukça kolay… Socialmedia Icons paketi, toplamda 100 simge ile dikkati çekiyor. Simge paketini buradan indirebilirsiniz.

6. Shadow 135

Sırada hem Windows 10 hem de MacOS için tasarlanmış bir simge paketi olan Shadow 135 var. Kenarları oval kareler ve içerisinde yer alan daire ile soft ve dinamik bir görünüme sahip paket, iki sistem için de tasarlanmış olmasına rağmen oldukça rahat kullanım sunuyor. Renkli, anlaşılır, abartıdan uzak tasarım isteyenler, paketi buradan indirebilir.

7. Yenilikçi Windows 10 simge paketi: Kamelon Icons

Yenilikçi bir Windows 10 simge paketi arıyorsanız, Kameleon Icons, doğru bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. 120 simge setindeki tüm simgeler, dairesel bir arka plan üzerinde yer alıyor.

Belgeler, İndirilenler, Fotoğraflar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli Windows klasörlerine karşılık gelen simgeler; SVG, PNG ve ICO formatında indirebiliyor. Bu eğlenceli ve açıklayıcı simge paketini buradan indirebilirsiniz.

8. Arc Icons

Arc Icons simge paketinin tasarımcısı, popüler bir Linux simge paketinin Windows’a uyarlamayı tercih etmiş. Bazı simge paketleri gibi düz ve minimal bir tasarım anlayışını benimsemiş. Bu sade ve şık paketi buradan indirebilirsiniz.

9. Alienware Eclipse

Sıra dışı bir tasarım görmek istiyorsanız Alienware Eclipse tam size göre. Gösterişli donanımları olan bir pakete sahip olmak isteyenler için Alienware Eclipse mantıklı bir seçim olacak. Elektrik mavisi ve siyahın hakim olduğu simge paketi diğerlerine göre daha iddialı. Bu ilgi çekici simge paketine buradan sahip olabilirsiniz.

10. Flat Color W10 IconPack

Flat Color W10 IconPack simge paketi, Windows ile aynı temel tasarım sahip. Simge paketinde müzik, video ve resim dosyaları için farklı alternatiflerde simgeler de yer alıyor. Simgeler ICO formatında. Simge paketini buradan indirebilirsiniz.

 

Kaynak: habervakfi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir