Transfer Haberi Rugani’ye En Ciddi Teklif Galatasaray’dan

Spor

Transfer haberi: Rugani’ye En Ciddi Teklif Galatasaray’dan

Juventus takımından ayrılması ve ayrılık haberi beklenmekte olan Daniele Rugani isimli oyuncuya İtalya’dan birçok talipler olsa da en ciddi teklifin Galatasaray takımından geldiği belirtildi.

Transfer çalışmalarına olağan durumdan daha fazla hız veren Galatasaray takımı Dries Mertens, Lucas Torreira, Evander gibi isimler için çalışmalarına hız kesmeden devam ederken savunma hattı adına gündemde yerini almış olan Daniele Rugani ismi için de görüşmeler sürmeye devam ediyor. İtalyan basını olan Rugani’nin transferi konusunda da en güçlü adayın ise Galatasaray takımı adaylığında olduğunu belirtiyor.

Corriere dello Sport, Juventus takımından ayrılması beklenmekte olan Daniele Rugani için İtalya’dan Empoli, Sampdoria, Verona gibi takımların devrede olduğunu her ne kadar belirtiliyor olsa da bu noktada ve bu konumda Galatasaray takımının oldukça büyük bir fark yaratacak teklifi elinde bulundurduğu aktarılanlar arasında yerini koruyor.

Galatasaray Takımı, Maaşının Tamamını Ödemeye Hazır!

Rugani konusunda Galatasaray takımının teklifi maddi anlamda olma üzere öne çıkıyor. Sarı-Kırmızılıların Rugani’nin almış olduğu 3 milyon Euro maaşın da tamamını ödemeye oldukça sıcak baktıkları ifade ediliyor. Galatasaray takımının da yer alacak olduğu 2022 ve 2023 Süper Lig sezonunun içerisinde oynanacak olan tüm maç ve müsabakalar ile ilgili detaylara bahis siteleri üzerinden erişim sağlamak mümkün olacak. Aynı zamanda bu siteler içerisinde detaylar yer alırken maça ve müsabakalara dair yorum ve haberler de yer almış olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir