Oyuncular Için En İyi Mouse Önerileri

Teknoloji

Kelimenin tam anlamıyla, yeni bir oyun mouse’na sahip olmak, tüm PC oyunlarında nişan alma yeteneğinizi tamamen değiştirebilir. Oyun oynarken mouse ve oyuncu koltuğu gibi oyuncular için üretilmiş ürünler oyun oynama kalitenizi fazlasıyla artıyor. Ancak, piyasada bu kadar çok Mouse üreticisi olduğu için hangisinin en iyi olduğunu bulmak oldukça zor olabilir. 

Mouse ne kadar sağlam hissediyor ne kadar ergonomik, kaç düğmesi var ve daha da önemlisi, tıklamalar, kaydırmalar ve mouse tekerleği gibi hız ve hemen harekete geçmesi oldukça önemli.

 

SteelSeries Rival 600

Öncelikle, SteelSeries Rival 600’deki ve bu konudaki diğer SteelSeries mouse’lerindaki sensör kalitesiyle ilgili her şeyi sizin için sıraladık.

  

SteelSeries Rival 600, TrueMove3+ sensörünü kullanır. Olması gerektiği gibi, sensör isteyebileceğiniz kadar hızlı ve doğru hareket ettiğini görebilirsiniz. Mouse ile oyun oynarken zorluk çekmezsiniz, alışmak için kendinize zaman tanıyın, zamanla Mouse sizin için araç direksiyonu gibi tamamen sizin kontörlünüzde olduğunu fark edeceksiniz.

Kaydırma tekerleği ayrıca çok tatmin edici bir dokunsal tıklamaya sahiptir ve ana mouse düğmelerini kullanırken yanlışlıkla tıklamayacaksınız. SteelSeries’in oyuncu kulaklığıincelemek isteyebilirsiniz.

  

SteelSeries Sensei 310 

  

SteelSeries Rival 600, tercihinize göre ayarlayabilmeniz için dahil edilen ağırlıklar olmasına rağmen, oldukça kullanışlı bir mouse’tur.

Ayrıca Rival 600’ün diğer üst düzey oyun mouse’larında görülen standart ergonomik tasarımı bozmadan güzel göründüğünü fark edeceksiniz. 

  

SteelSeries Rival – 690 TL

Güvenilir sensörlü bir mouse arıyorsanız ancak LED aydınlatma ve ayarlanabilir ağırlıklar gibi tüm özellikler için fazladan ödeme yapmak istemiyorsanız Sensei 310 tam size göre olabilir. 

  

Sensei 310, daha hafif bir kasaya sahip daha küçük bir mouse’dur. Ayrıca her iki yanında iki ek düğme ile çok yönlüdür, bu da onu solak oyuncular ve hatta daha geniş düğme seçenekleriyle ucuz bir seçenek arayanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. 

  

Sensei 310’daki sensör, Rival 600’ün gerisinde kalan bir nesildir, ancak gerçek dünya performansı açısından fazla bir fark görmezsiniz – her iki mouse da hala inanılmaz bir hassasiyete sahiptir. 

  

SteelSeries Sensei 310 – 432 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir