Netflix’te Yayımlanan Kin Filmi

Genel Kültür

Netflix’te Yayımlanan Kin Filmi

Kin filmi, 8 Ekim 2021 tarihinde ilk kez yayıma girmiş olan bir filmdir. Bu film Türkan Derya yöneticiliğinde olup Yılmaz Erdoğan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Metehan Parıltı, Ahmet Mümtaz Taylan ve daha birçok isimli oyuncuların oyunculuğunu yapmış olduğu bir filmdir. Yaklaşık olarak 1 saat 46 dakika uzunluğu olan bu film gizem ve gerilim türlerini kapsamaktadır. Yılmaz Erdoğan Kin isimli filmde oynamasının yanı sıra aynı zamanda filmin senaristliği görevini de üstlenmiştir. Netlfix platformunda yayımlanmakta olan bu film aynı zamanda yapım şirketi olarak da Netflix’i seçmiştir. Kin filmi izleyicilerinden değerlendirme yapılması üzerine %62 oranında bir beğenilme oranı yakalanmıştır.

Kin Filminin Konusu ve Türü

Netflix platformunda yayımlanan Kin filminin türü gerilim ve gizemdir. Bu türünü yanı sıra konusu da oldukça farklı ve değişiktir. Bu filmde “Dürüstlük Abidesi” lakabı ile bilinen Başkomiser Harun karakteri mesleğinin en büyük ödülünü alması üzerine ekip arkadaşları ile bir kutlamaya gider. Almış olduğu ödül sayesinde terfi alacağını düşünen Harun, kutlama sonrasında gece eve dönerken taksi şoförü saldırısına uğrar. Bu saldırı üzerine Harun kendini savunurken taksi şoförünü öldürmesi üzerine cinayet işlemiş olur. Bu cinayet olayının emniyete ulaşması ile Harun cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan hem de aynı zamanda kovalayan olan Harun olaylar ile başa çıkmaya çalışır. Tüm bunlar üzerine olaylar daha da karmaşık bir hale gelmeye başlar.

Netflix Film ve Dizi İzleme Platformu

Film ve dizi izleme platformu olan Netflix yaklaşık olarak 6 yıldan beri tüm Dünya’da yaygın olarak bulunan ve çok fazla ilgi çeken bir platformdur. Bu platform üzerinden film ya da dizi izlenmesi için öncelikle bir üyeliğin bulunmuş olması gerekir. Üyelik ya da abonelik olarak isimlendirilen bu işlem belirli bir ücrete tabii tutularak yapılan bir işlemdir. Ücretli bir üyeliğin yanı sıra internet üzerinde bulunan bazı sayfalardan da Netflix platformunda bulunan dizi ve filmlerin izlenebilmesi oldukça mümkündür. Netflix film izle ya da netflix ücretsiz izle şeklinde sloganlar ve konu etiketleri ile bu filmlere ulaşılabilmesi de oldukça mümkün ve kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir