İrfan Pullukçu Gold Kömürler

Genel Kültür

İrfan Pullukçu kömürleri arasında yer alan GOLD Torba kömürün boyutu 30-200mm arasındadır. Enerji değeri en yüksek gold serisi ülkemizde en iyi şekillerde paketlenip kullanıcılara ulaştırılmakta.

Gold kömürler; Parça kömürlerden ve toz kömürlerden arındırılıp büyük bir özenle kurutulur ve yıkanır. Gold kömürlerde fındık kömür bulunmaz. Otomatik olarak parçalar ve daha küçükleri seçilir ve paketlenir. İrfan Pullukçu Gold kömürler https://www.pullukcu.com adresinde detaylı olarak raporlanmıştır.

Kalori değerleri;

İrfan Pullukçu üst kalori değerleri kcal/kg
Havada Kuru Değer:5263
Kuru Değer : 5350
Külsüz ve Rutubetsiz : 6936
Deney metodu : ISO 1928

Yanış gücü yüksek olan İrfan Pullukçu Gold kömür 30-200 mm arasındadır.

Gold Kömür diğer kömürlerden farkı paketi ve enerjisidir. Özenle tartılır ve paketlenir. İrfan Pullukçu Kömür Gold serisinde fındık veya toz bulunmaz.

Zenginleştirilmiş kömür madenciliği günümüzde toz ve diğer kömürlerden farklıdır. Yanma ısısı ve yanma süresi de diğer kömürlere göre daha verimlidir.

Kömürün, ülkemizin sahip olduğu önemli ve vazgeçilmez doğal kaynaklardan biridir. Devamlı ve sürekliliği korunmalı ayrıca doğa dostu işletmeler olmalıdır. Kömür ve diğer enerji kaynakları ülkemizin enerji üretiminin başında gelir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir