İnstagram Uçak İşareti

Teknoloji

İnstagram Uçak İşareti

Normalde mobil cihazlarımızda gördüğümüz uçak işareti, telefonun gelen çağrı ve mesajlara kapatılması ikonudur. Ancak İnstagram uçak işareti tamamen DM kutusuna işaret etmektedir. Uçak atma figüründen alınmış olan sağ üst köşede bulunan uçak ikonu tamamen mesaj kutusuna yönlendirmek için İnstagram’ın kendi simgesidir.

İnstagram’da Kare İşareti Ne Anlama Gelir?

İnstagram etiket ve etkileşim aracılarının kullanıldığı büyük sosyal medya araçlarından biridir. Özellikle fotoğraf aramalarını kolaylaştırmak için kullanılan kare işareti, tıpkı twitter gibi kullanılma amacıyla etiket olarak kullanılır. İnstagram kare işareti tamamen Hashtag amaçlı kullanılmaktadır. Hashtag artırmak için İnstagram takipçi satın al seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • İnstagram’da kullanılan # işareti Hashtag işareti olarak kullanılmaktadır.
  • İnstagram üzerinde gördüğünüz uçak ikonu mesaj DM kutusuna yönlendirmektedir.
  • İnstagram @ işaret etiketleme için kullanılmaktadır.
  • Emoji ve hashtag kullanımına izin verilen uygulamalar arasında yer alır.
  • İnstagram beğeni ikonu kalp olarak simgelenmiştir.
  • İnstagram bayrak işareti, nokta ve # işaretleri kullanabileceğiniz seçeneklere sahiptir.

İnstagramdaki Bayrak İşareti Ne Anlama Gelir?

İnstagram’da birçok simge kullanılmakta ve kullanıcılar bunun anlamını bilmemektedir. Özellikle uçak ve kare işareti normal kullanıcıların bildiği ancak bayrak işareti pek bilinmeyen yeni bir ikondur. İnstagram’da bayrak işaretini ancak direct mesaj kutusunda yani DM üzerinde görebilirsiniz.

Arayüz özelliğini kullanmakta olan İnstagram mesaj kutusunun üst sağ köşesinde karşımıza bir tane bayrak butonu çıkarmaktadır. Mesaj kutusunda çıkan bayrak işaretine bakarak, yer alan ikona erişebilirsiniz. İkon üzerinden filtreleme yapma özelliği kazandırılmış İnstagram kullanıcılarına kolay bir uygulama ile işlem yapmalarını sağlamaktadır.

İnstagram Kırmızı Kalp Emoji Ne Anlama Gelir?

İnstagram kırmızı kalp emojisi kullanıcıların beğeni attığını göstermektedir. İlk başta boş duran kalp iki defa tıklanan görsel üzerinden kırmızı kalbe dönüşür. Bu İnstagram’da birçok seçenek değişse de hiç değişmeyen ikonlar arasında yer almaktadır. Kırmızı kalp simgesi beğeniyi göstermekte olan bir işaret olarak kullanılmaktadır.

İntagram özelliklerini ve seçeneğini kullanmak için https://bayigram.com/ özelliğinden yararlanarak kırmızı kalp emojilerinizin de artmasını sağlayabilirsiniz. Beğenilerinize ve izlenme oranlarınıza katkı sağlayacak takipçi paketleri, İnstagram üzerinden en çok ilgi gören hesaplardan biri olmanızı sağlayacak sizin için en iyi seçenekleri sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir