Beşiktaş’ta Gündem Kaan Ayhan!

Spor

Beşiktaş’ta Gündem Kaan Ayhan!

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri…Rıdvan Yılmaz’ı Rangers’a göndermiş olan ve takımdaki yerli oyuncu konusunda sıkıntılar yaşayan Beşiktaş, bir dönem transfer etmek istediği Kaan Ayhan’ı kadroya kazandırmak için bir kez daha girişimlerde bulunma hazırlıkları yapıyor. Emirhan İlkhan’ı da Torino’ya göndermek üzere olan Kartal, takım için gerçekleştirdiği transferinde direksiyonu yerli isimlere çevirdi.

Ligin başlamasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen henüz eksik bölgelerini tam olarak takviye edemeyen Beşiktaş ‘ta büyük bir hareketlilik var. Siyah-beyazlı yönetim özellikle teknik direktör Valerien Ismael’in ısrarla vurgu yaptığı stoper sıkıntısını çözmek için çaba harcıyor.

KAAN AYHAN İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Canlı bahis siteleri içinde de yer alan bu habere göre yönetim ses getirecek bir hamleye hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar uzun süredir transfer gündeminde yer alan ancak yüksek maliyet nedeniyle vazgeçilen Kaan Ayhan için yeniden düğmeye bastı.

YERLİ SIKINTISI VAR

Rıdvan Yılmaz’ın Rangers’a gidişinin ardından takımın bir diğer genç ismi Emirhan İlkhan’ı da Torino’ya kaptırmak üzere olan Beşiktaş’ta şu anda büyük bir yerli sıkıntısı baş göstermiş durumda.

Yönetim, Kaan Ayhan’ı transfer ederek hem savunmaya önemli bir yıldız takviyesi yapmayı hem de yerli sorununa çözüm bulmayı hedefliyor.

GÖRÜŞMELER OLDUKÇA TIKANMIŞTI

Beşiktaş takımının içerisinde yaklaşık olarak 1 ay öncesinde milli futbol oyuncusu için Sassuolo ile sıkı pazarlıklar yapmıştı. Ancak İtalyan kulübünün 5 milyon Euro’dan aşağıya inmemesi sonrası görüşmeler tıkanmıştı. Rıdvan Yılmaz ve Emirhan İlkhan’ı satışlarından 9 milyon Euro’nun üzerinde gelir elde eden siyah-beyazlıların bu kez Sassuolo ile masaya çok daha güçlü bir şekilde oturacağı belirtiliyor. Teknik direktör Valerien Ismael de Kaan Ayhan transferinin bir an önce bitirilmesini istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir