Android 12 Developer Preview 1.1 sürümü yayınlandıGeçen ay Android 12'nin ilk betasını yayınlayan Google, bugün ise yeni özellikler getirmeyen Android...

Android 12 Developer Preview 1.1 sürümü yayınlandıGeçen ay Android 12’nin ilk betasını yayınlayan Google, bugün ise yeni özellikler getirmeyen Android…

Teknoloji

Mart ayı güvenlik yamalarını içeren güncelleme (SPP1.210122.022) tümüyle hata düzeltmeye sahip. Düzeltilen sorunlar arasında, sinyal güçlü olduğunda bile aralıklı olarak Wi-Fi bağlantısının kesilmesi, kilit ekranından bir hatayla sonuçlanan bir ekran görüntüsü alınması, pilin bitmesine neden olan kısmi uyanık kalma sorunları ve cihaz askıya alındığında parmak izi okuyucunun yanıt vermemesi yer alıyor.

Android 12

Bu sorunların yanı sıra, ayarlar uygulamasının çökmesi, sistem kullanıcı arayüzü donması, acil durum uyarıları işlevselliğinin çökmesi, cihazın kendi kendine yeniden başlaması ve PIN kilidi açıldıktan sonra yeniden başlama sorunlarına ilişkin çözümler de sunuluyor.

Yaklaşık 5 MB boyutuna sahip Android 12 DP 1.1 sürümü, Ayarlar’daki “Güncellemeleri kontrol et” düğmesiyle kolayca yüklenebiliyor. Manuel olarak sıfırdan kurulum yapmak isterseniz, aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

– Pixel 5: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 4a (5G): Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 4a: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 4 XL: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 4: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 3a XL: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 3a: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 3 XL: Fabrika Görüntüsü – OTA
– Pixel 3: Fabrika Görüntüsü – OTA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir